Akyapak 50.Yıl Akyapak Akbend AHS 30/135 Silindir Bükme Makinesi Akyapak Akbend AHS 30/100 Silindir Bükme Makinesi Akyapak Akbend AHK 610 Silindir Bükme Makinesi Akyapak Akbend APK 550 Profil Bükme Makinesi Akyapak Akbend ABM 76 CNC 1 Boru Bükme Makinesi Akyapak 3Adm1200 delik delme hatti Afd Flanş Delme Makinesi Apm Oxy plazma kesim makinası Apm Oxy plazma kesim makinası
FABRİKAMIZ
Fabrikamızdan üretim fotoğraflarını görmek için tıklayın.
HABERLER
Geleceğin Makinecileri Akyapak’ı Ziyaret Etti
Uludağ Üniversitesi Yenişehir İbrahim Orhan Meslek Yüksekokulu Makine Bölümü 1. ve 2. sını...
 
 
 
 
 
 
 
YENİ ÜRÜNLER

AHS 4 Valsli Hidrolik Silindir Makineleri

Akyapak üretimi dört valsli hidrolik silindir makineleri, 2 mm’den 200 mm’ye kadar sac kalınlığında ve 1000 mm’den 12000 mm’ye kadar sac genişliğinde malzemeyi yüksek kalitede ve kolayca büküyor. Kaynaklı çelik (ST 52) konstrüksiyon gövdesi, vals mili çapları ve malzemeleri, kullanılan rulmanlar ve kıvırma momenti bakımından çok güçlü yapısıyla AHS makineleri, kumanda sistemi olarak NC ve CNC opsiyonları ile üretiliyor.

detaylı bilgi >>

APK 800 Profil Bükme Makinesi

Akyapak hidrolik profil bükme makinelerinde de müşterilerinin çözüm ortağı olan geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.Yüksek kaliteli komponentler özel teknik tasarım başarısıyla çok güçlü bir gövdede birleşerek en ileri teknoloji “hidrolik boru ve profil bükme makinelerini” meydana getiriyor.

detaylı bilgi >>

3ADM 1200 CNC Delik Delme - Markalama - Kesme Hattı

Çelik yapı işlerinde “Yüksek Türkiye Teknolojisi”... AKDRILL 3ADM Delik Delme Hatları çelik konstrüksiyon imalatında, köprü yapımında, gemi tersanelerinde ve inşaat sektörünün çeşitli alanlarında yüksek kaliteli üretim çözümleri sunuyor. ADM serisi, H, I ve U profillerin, köşebentlerin, standart 10-40mm veya daha üzeri çaplarda delik delme kapasitesine sahip.

detaylı bilgi >>

ADOP CNC Platina Delme, Oxy ve Plazma Kesme Makinesi

ADOP CNC Platina Delme, Oxy ve Plazma Kesme Makinesi

detaylı bilgi >>

HBW H Profil Kaynak Makinesi

H Profil Kaynak Makinesi, giriş konveyör gruplarında puntolanan farklı ölçülerdeki platina parçalarının kaynak yapılarak istenilen özel H profillerinin yüksek kalitede elde edilmesi için tasarlandı.

detaylı bilgi >>

YENİ HABERLER

Geleceğin Makinecileri Akyapak’ı Ziyaret Etti

Uludağ Üniversitesi Yenişehir İbrahim Orhan Meslek Yüksekokulu Makine Bölümü 1. ve 2. sınıf öğrencileri, Öğretim Görevlileri Goncanur Akbulut eşliğinde fabrikamızı ziyaret etti.

detaylı bilgi >>

EUROBLECH'DE AKYAPAK FARKI…

AKYAPAK, sac işleme sektörünün tamamını kapsayan ve dünyanın en büyük fuar alanında yer alan Euroblech 2016’da bu yıl da yerini aldı.

detaylı bilgi >>
HIZLI MENÜ
İletişim Formu
Adınız
- Lütfen isim girin !
Şirket İsmi
- Lütfen şirket ismi girin !
Ülke
- Lütfen ülkenizi girin !
Web Sitesi
E - Posta
- Lütfen geçerli bir e-mail adresi girin ! - Lütfen geçerli bir e-mail adresi girin !
Telefon
- Lütfen telefonunuzu girin !
Mesaj
Lütfen bir mesaj girin !

Adres
AKYAPAK Makine Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Akcalar Sanayi Bolgesi, Sanayi cad. No:8/A 16225
Akçalar / BURSA / TURKEY
Tel : +90 224 280 75 00
Fax : +90 224 280 75 01
E-Mail : info@akyapak.com.tr

www.akyapakusa.com
www.akyapak.tv