Profil Bükme Makineleri

Profil Bükme Makineleri

Profil bükme makinelerinde ölçüyü aştık.

Akyapak hidrolik profil bükme makinelerinde de müşterilerinin çözüm ortağı olan geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Yüksek kaliteli komponentler özel teknik tasarımbaşarısıyla çok güçlü bir gövdede birleşerek en ileri teknoloji “hidrolik boru ve profil bükme makinelerini” meydana getiriyor.


Çelik (ST-52) malzemeden yapılan kaynakkonstrüksiyon yapısı ile sağlam ve güvenilir, daha büyük mil çapları ile minimum esneme ve daha az deformasyon, daha büyük rulman ölçüleri ile uzun ömürlü APK Hidrolik Profil Bükme Makineleri, yüksek büküm momenti ve hidrolik silindirlerinin kuvveti sayesinde ise daha büyük kesitleri zorlanmadan bükebiliyor. Pratik ve üniversal vals topları da daha kolay ve çeşitli profillerin kıvrılmasına imkân tanıyor.

Bu makineler, üç top tahrikli olduklarından ve kıvırma sırasında malzemeninkayması minimize edildiğinden dolayı daha yüksek kapasiteli büküm yapmaimkânı sağlıyor. İki alt top birbirinden bağımsız olarak hidrolik ile hareket eder. Bu sayede, sadece üst topun hareket ettiği makinelere göre, operatörün becerisiartar ve malzemenin her iki ucunun da ön büküm yapılmasına olanak sağlanır. Yan dayamalar, özellikle köşebent ve spiral kıvırma işlemini kolaylaştırmak ve deformasyonu minimuma indirmek için 3 yönde hareketlidir. Bütün bu özellikleriile APK modelleri rakipleri karşısında daha etkileyici bir seçenek olarak öne çıkıyor.

HIZLI MENÜ
İletişim Formu
Adınız
- Lütfen isim girin !
Şirket İsmi
- Lütfen şirket ismi girin !
Ülke
- Lütfen ülkenizi girin !
Web Sitesi
E - Posta
- Lütfen geçerli bir e-mail adresi girin ! - Lütfen geçerli bir e-mail adresi girin !
Telefon
- Lütfen telefonunuzu girin !
Mesaj
Lütfen bir mesaj girin !

Adres
AKYAPAK Makine Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Akcalar Sanayi Bolgesi, Sanayi cad. No:8/A 16225
Akçalar / BURSA / TURKEY
Tel : +90 224 280 75 00
Fax : +90 224 280 75 01
E-Mail : info@akyapak.com.tr

www.akyapakusa.com
www.akyapak.tv