Silindir Bükme Makineleri

Silindir Bükme Makineleri

Türkiye ve dünya silindir makinelerinde bize güveniyor.

Akyapak’ın en çok tercih edilen ürünlerinin başında hidrolik silindir makineleri geliyor. 3 ve 4 valsli olarak üretilen AKYAPAK AKBEND AHS Hidrolik SilindirMakineleri, 2 mm’den 200 mm’ye kadar sac kalınlığında ve 1000 mm’den 12000 mm’ye kadar sac genişliğinde hiç zorlanmadan yüksek kalitede büküm yapabiliyor. Makineler, özel aparatla istendiğinde konik ya da eliptik kıvırma da yapabilecek özellikte üretiliyor.

 

 

AHS Makineleri kullanıcısının işini büyük oranda kolaylaştıran üstün teknolojik özelliklerle donatıldı. Valsler hidrolik tahrikli çalışıyor. Alt ve yan valsler aşağı yukarı hidrolik olarak hareket ediyor. Üst vals mil kapağını açma ve kapama, üst milin otomatik olarak yukarı kalkma işlemi kumanda panelinden kolayca gerçekleştirilebiliyor. Kumanda sistemi CNC ve NC opsiyonlarla sunuluyor. AHS Hidrolik Silindir Makineleri, daha birçok opsiyonel özellikle bükme işlemlerini kolaylaştırdığı gibi zaman kayıplarını da en aza indiriyor, verimliliği de yukarılara taşıyor.


Kaynaklı St-52 çelik konstrüksiyon gövdesi, vals mili çapları ve malzemeleri, kullanılan rulmanlar ve kıvırma momenti ile çok güçlü bir yapıya sahip AHS Makineleri, yüksek oranda güven veriyor. AKYAPAK’ın ürettiği bütün makinelerde olduğu gibi AHS Makineleri de çok titiz bir üretim sürecinden geçiyor. Tecrübeli ve uzman teknik ekipler tarafından üç boyutlu olarak tasarlanıp, analiz programlarında hesapları kontrol edildikten sonra üretilen bu makineler müşterilere ulaşana kadar çok sayıda testten geçiyor. Hidrolik ve elektriksel önlemleri alınan hidrolik silindir makinelerimizin tüm vals milleri oynak makaralı rulman ile yataklanıyor. Bu sayede sürtünme kuvvetleri azaltılarak makineler daha da güçlendirilmiş oluyor.

Bütün bu özellikleri ile AHS Hidrolik Silindir Makinelerinin Türkiye ve Dünya genelindeki başarısının arkasında, bütün AKYAPAK makinelerinde olduğu gibi CE, ISO 9001-2008, TSEK ve TURQUM sertifikaları ile de tescillenen ileri teknoloji, yüksek kalite yer alıyor.

HIZLI MENÜ
İletişim Formu
Adınız
- Lütfen isim girin !
Şirket İsmi
- Lütfen şirket ismi girin !
Ülke
- Lütfen ülkenizi girin !
Web Sitesi
E - Posta
- Lütfen geçerli bir e-mail adresi girin ! - Lütfen geçerli bir e-mail adresi girin !
Telefon
- Lütfen telefonunuzu girin !
Mesaj
Lütfen bir mesaj girin !

Adres
AKYAPAK Makine Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Akcalar Sanayi Bolgesi, Sanayi cad. No:8/A 16225
Akçalar / BURSA / TURKEY
Tel : +90 224 280 75 00
Fax : +90 224 280 75 01
E-Mail : info@akyapak.com.tr

www.akyapakusa.com
www.akyapak.tv